| Symbol oferty | PASJ-GS-381 |
| Powierzchnia | 1 500,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana |
| Standard | |
| Zagosp. działki | zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Gaz | na działce |
| Woda | brak |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa mieszana |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 250 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 000 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 000 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 000 m |
| Prąd | na działce |
| Kanalizacja | brak |
Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Strzeszkowice Duże. To propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu z wygodnym dojazdem do Lublina oraz szybkim dostępem do najważniejszych tras komunikacyjnych.
Nieruchomości położone są przy drodze asfaltowej, z wydzieloną drogą wewnętrzną, w której udział zawarty jest w cenie. Regularny, prostokątny kształt działek sprawia, że teren jest funkcjonalny i wygodny pod przyszłą zabudowę.
Działki położone są w miejscowości Strzeszkowice Duże, w dobrze skomunikowanej części gminy, z szybkim dostępem do Lublina oraz trasy S19.
Najważniejsze punkty w okolicy:
To lokalizacja, która dobrze łączy spokojniejsze otoczenie z wygodnym dostępem do miasta i infrastruktury.
Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem SD-8RM z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową.
To opłacalna propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu z wygodnym dojazdem do miasta, a jednocześnie chcą korzystać ze spokojniejszego otoczenia. Bliskość Lublina, szybki dostęp do trasy S19 oraz dostępne media sprawiają, że nieruchomość dobrze sprawdzi się zarówno pod budowę domu, jak i lokatę kapitału.
Jeżeli szukasz działki z dobrym dojazdem, regularnym kształtem i dostępem do infrastruktury, ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.
Zadzwoń już teraz i poznaj szczegóły nieruchomości!
Michał Sprawka
Tel.: 729*915*321
Pasjonaci Nieruchomości
ul. Lubartowska 9/2
20-115 Lublin
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 30726
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Specjalista ds. Nieruchomości