O firmie

Lubelska agencja nieruchomości Pasjonaci Nieruchomości

Pasjonaci Nieruchomości to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło na stworzenie skutecznego systemu działania, opartego na jakości relacji z Klientem i partnerstwie w biznesie. Prężnie działamy na lubelskim rynku, dążąc do doskonałości i podnoszenia standardów w branży nieruchomości.

Oferujemy profesjonalne doradztwo dla osób zainteresowanych zakupem działki, domu lub mieszkania. Nasz zespół organizuje także prezentacje wybranych nieruchomości, aby ułatwić klientom podjęcie decyzji. Dla tych, którzy potrzebują wsparcia finansowego na zakup, zapewniamy profesjonalne doradztwo kredytowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę, w tym dokładną weryfikację stanu prawnego nieruchomości, wycenę oraz skompletowanie potrzebnej dokumentacji. Dla każdej nieruchomości opracowujemy indywidualną strategię marketingową, która obejmuje przygotowanie profesjonalnej oferty, sesję zdjęciową oraz promowanie jej na największych portalach ogłoszeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości gruntowych, zwłaszcza działek budowanych w Lublinie i okolicach, dlatego na życzenie klienta przygotujemy także szczegółową analizę chłonności gruntu.

Nasza kadra to wykwalifikowani i licencjonowani pośrednicy, którzy zapewniają klientom bezpieczeństwo na każdym etapie transakcji. Działając z nami, Klienci mogą być pewni, że ich interesy są odpowiednio chronione i reprezentowane.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
26 3
Niepoprawny wynik