O nas

Nasza Oferta

Podejmując współpracę z naszym Biurem Nieruchomości, Klienci mogą czuć się bezpiecznie na każdym etapie przebiegu transakcji. 

Zapewniamy dokładną weryfikacje stanu prawego nieruchomości, jej wycenę oraz skompletowanie potrzebnej dokumentacji. Dla każdej nieruchomości tworzymy indywidualną strategie marketingową, obejmującą przygotowanie profesjonalnej oferty, wykonanie sesji zdjęciowej nieruchomości i promowanie jej na największych portalach ogłoszeniowych w Polsce. Jako, że specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości gruntowych, na życzenie Klienta przygotujemy szczegółową analizę chłonności gruntu.

Dla osób zainteresowanych zakupem wymarzonej działki, domu lub mieszkania oferujemy profesjonalne doradztwo. Organizujemy również prezentacje wybranych nieruchomości, a dla tych, którzy potrzebują dodatkowego finansowania na zakup, zapewniamy profesjonalne doradztwo kredytowe.  

Pasjonaci Nieruchomości to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło na stworzenie skutecznego systemu działania, opartego na jakości relacji z Klientem i partnerstwie w biznesie. Prężnie działamy na lubelskim rynku, dążąc do doskonałości i podnoszenia standardów w branży nieruchomości.

Pasjonaci Nieruchomości to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło na stworzenie skutecznego systemu działania, opartego na jakości relacji z Klientem i partnerstwie w biznesie. Prężnie działamy na lubelskim rynku, dążąc do doskonałości i podnoszenia standardów w branży nieruchomości. Nasza kadra to wykwalifikowani i licencjonowani pośrednicy. Podejmując współpracę z naszym Biurem Nieruchomości, Klienci mogą czuć się bezpiecznie na każdym etapie przebiegu transakcji.Zapewniamy dokładną weryfikacje stanu prawego nieruchomości, jej wycenę oraz skompletowanie potrzebnej dokumentacji. Dla każdej nieruchomości tworzymy indywidualną strategie marketingową, obejmującą przygotowanie profesjonalnej oferty, wykonanie sesji zdjęciowej nieruchomości i promowanie jej na największych portalach ogłoszeniowych w Polsce. Jako, że specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości gruntowych, na życzenie Klienta przygotujemy szczegółową analizę chłonności gruntu.Dla osób zainteresowanych zakupem wymarzonej działki, domu lub mieszkania oferujemy profesjonalne doradztwo. Organizujemy również prezentacje wybranych nieruchomości, a dla tych, którzy potrzebują dodatkowego finansowania na zakup, zapewniamy profesjonalne doradztwo kredytowe.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
15 8
Niepoprawny wynik