Działka na sprzedaż Niedrzwica Duża

1050.00 m²
132,38 zł/m2
PASJ-GS-387

139 000 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty PASJ-GS-387
Powierzchnia 1 050,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Wymiary działki 29 m x 33 m
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Odległość do komunikacji publicznej [m] 1 100 m
Odl. do sklepu [m] 1 000 m
Odl. do szkoły [m] 1 100 m
Prąd na działce
Kanalizacja brak
Michał Sprawka

Michał Sprawka

Specjalista ds. Nieruchomości
Nr licencji: 30726

Napisz wiadomość 22 Ofert

Opis nieruchomości

12 działek budowlanych | Niedrzwica Duża | spokojna okolica

Na sprzedaż kompleks 12 działek budowlanych położonych w miejscowości Niedrzwica Duża, w gminie Niedrzwica Duża. To propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu w spokojnym otoczeniu, z jednoczesnym dostępem do infrastruktury oraz wygodnym dojazdem do Lublina.

Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej oraz rozwijającej się części miejscowości, tworzącej kameralne mini osiedle domów jednorodzinnych. To lokalizacja, która dobrze łączy komfort codziennego życia z potencjałem dalszego rozwoju okolicy.

LOKALIZACJA

Działki położone są w miejscowości Niedrzwica Duża, w spokojnej części gminy, z dogodnym dostępem do najważniejszych punktów usługowych i handlowych.

Najbliższe otoczenie:

  • piekarnia – 400 m
  • Biedronka – 1000 m
  • centrum Niedrzwicy Dużej – 1100 m