Mieszkanie na sprzedaż Poniatowa

1 pokoj
34.48 m²
5 771,46 zł/m2
3 piętro
PASJ-MS-375

199 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty PASJ-MS-375
Powierzchnia 34,48 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 34,48 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Standard
Opłaty wg liczników prąd, CO, gaz, Woda zimna
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odświeżenia
Mies. czynsz admin. 400 PLN
Okna PCV
Rok budowy 1966
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Liczba przedpokoi 1
Kamil Szalak

Kamil Szalak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości
Nr licencji: 31000

Napisz wiadomość 8 Ofert

Opis nieruchomości

Lokalizacja

Poniatowa - spokojne miasto z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, a jednocześnie z dostępem do terenów rekreacyjnych.

Mieszkanie przy ul. Nałęczowskiej znajduje się w bardzo wygodnej części miasta. Największym atutem lokalizacji jest bliskość zalewu - ok. 2 minuty spacerem, gdzie znajdziesz plażę, miejsce do wypoczynku oraz tereny spacerowe.

W pobliżu

Najważniejsze punkty:

  • zalew z plażą i strefą rekreacyjną - 2 min spacerem
  • sklepy i punkty usługowe - w zasięgu kilku minut
  • apteka / Stokrotka - kilka minut
  • szkoła, urząd, infrastruktura miejska - w pobliżu

Rozkład

Kawalerka o powierzchni 34,48 m², położona na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Układ mieszkania jest funkcjonalny i dobrze wykorzystuje przestrzeń: