| Symbol oferty | PASJ-GS-394 |
| Powierzchnia | 5 437,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana, rolna z prawem zabudowy, usługowa |
| Standard | |
| Wymiary działki | 35 x 158 m |
| Ukształtowanie działki | pochyła |
| Kształt działki | prostokąt |
| Gaz | w drodze dojazdowej |
| Woda | w drodze |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 300 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 000 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 900 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 900 m |
| Prąd | na działce |
| Kanalizacja | w ulicy |
Na sprzedaż działka o powierzchni 54 ar, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Łuszczów Pierwszy, gmina Wólka.
Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem usług, co daje szerokie możliwości wykorzystania – zarówno pod budowę domu z zapleczem gospodarczym, jak i pod prowadzenie działalności. Działka znajduje się w kameralnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia wygodny dojazd do Lublina oraz okolicznych miejscowości.
Szczegóły Oferty
Kształt: ustawny prostokątny
Wymiary: 35 m x 158 m
Dojazd: bezpośrednio drogą asfaltową
Powierzchnia: 5437 m2
Numer działki: 52/1 i 52/2
MIEJSCOWY PLAN
Specjalista ds. Nieruchomości