Działka na sprzedaż Strzyżewice, Osmolice Pierwsze

1850.00 m²
123,78 zł/m2
PASJ-GS-385

229 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty PASJ-GS-385
Powierzchnia 1 850,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Wymiary działki 28 m x 65 m m
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki siatka
Gaz w ulicy
Woda w ulicy
Otoczenie panorama
Odległość do komunikacji publicznej [m] 50 m
Prąd w ulicy
Martyna Sprawka

Martyna Sprawka

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości
Nr licencji: 30727

Napisz wiadomość 24 Ofert

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki budowlano-rolnej położonej w miejscowości Osmolice Pierwsze (gmina Strzyżewice).
Nieruchomość znajduje się w spokojnej i rozwijającej się okolicy, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych.
To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu w cichej lokalizacji, z jednoczesnym dogodnym dojazdem do Lublina.

SCZEGÓŁY OFERTY

- Powierzchnia: ok.1850 m (część budowlana ok. 1310 m2),
- Wymiary: ok. 28 m x 65 m
- Kształt: regularny prostokąt, teren płaski - działka ustawna, zapewniająca szerokie możliwości zagospodarowania.
- Dojazd: zapewniony przez 5 metrową drogę wewnętrzną,
- Numer działki: 821/2 (działka powstanie w wyniku podziału)
- Stan prawny: księga wieczysta bez obciążeń.

Działka jest obecnie w trakcie porządkowania po wycince drzew.
 

MIEJSCOWY PLAN 
Przeznaczenie podstawowe - zabudowa jednorodzinna (ok. 1310 m2).
Pozostała część działki to teren rolny - RP
Status rolnika NIE jest wymagany.
Szczegóły  planu: