| Symbol oferty | PASJ-GS-356 |
| Powierzchnia | 1 654,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana |
| Standard | |
| Wymiary działki | 19,7x85 m |
| Zagosp. działki | częściowo zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Ogrodzenie działki | ogrodzona |
| Gaz | brak |
| Woda | na działce |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | zabudowa jednorodzinna |
| Odl. do sklepu [m] | 1 500 m |
| Odl. do szkoły [m] | 2 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 2 000 m |
| Prąd | na działce |
| Kanalizacja | na działce |
Na sprzedaż działka budowlana w Bychawie - 2 km od Rynku
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1654 m², położoną w miejscowości Bychawa- zaledwie 2 km od centrum miasta. Bychawa to spokojna i dobrze rozwinięta miejscowość oddalona zaledwie ok. 25 km od Lublina, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do miasta wojewódzkiego.
Parametry działki:
powierzchnia: 1654 m²
kształt: prostokąt
szerokość: 19,7 m
długość: 85 m
Zabudowa i media:
Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 127 m², wyposażony w przyłącze siły o mocy 100 kW.
Dostępne media:
prąd (w tym siła 100 kW)
woda
kanalizacja
telekomunikacja
Przeznaczenie w MPZP:
Działka znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 5MN, co oznacza:
zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
kształtowanie zabudowy: budynek wolnostojący, zabudowa bliźniacza lub szeregowa
wysokość zabudowy nie większa niż 9,0 m
dach o kącie nachylenia połaci nie większym niż 45° w kolorystyce czerwonej, brązowej i antracytowej
intensywność zabudowy nie mniejsza niż 0,01 i większa niż 0,7
powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 40%
powierzchnia zabudowy nie większa niż 35%
możliwość usytuowania budynku gospodarczego, budynku garażowego
Lokalizacja i otoczenie:
400 m od zalewu w Bychawie – idealne miejsce rekreacyjne
szybki dojazd do centrum miasta
spokojna, rozwijająca się okolica
Okolica wyróżnia się spokojnym, kameralnym charakterem. Dominują tu domy jednorodzinne oraz rozległe tereny zielone, które sprzyjają codziennemu wypoczynkowi i zapewniają wytchnienie od miejskiego zgiełku. Jednocześnie lokalizacja pozostaje wygodna pod względem dostępu do niezbędnej infrastruktury - w niedalekiej odległości znajdują się sklepy, placówki edukacyjne, kościół oraz punkty usługowe. Dostępne są także m.in. przychodnia, apteki, banki, restauracje i obiekty sportowe.
Dużym atutem nieruchomości jest jej położenie w pobliżu zalewu. Takie sąsiedztwo stwarza świetne warunki do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. To idealne miejsce zarówno do życia na co dzień, jak i do weekendowego wypoczynku w przyjaznym, zielonym otoczeniu.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Opiekun oferty
Klaudia Lubas
Tel. 660*237*873
Pasjonaci Nieruchomości
ul. Lubartowska 9/2
20-115 Lublin
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Specjalista ds. Nieruchomości