Działka na sprzedaż Niemce, Majdan Krasieniński

14736.00 m²
11,47 zł/m2
PASJ-GS-377

169 000 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty PASJ-GS-377
Powierzchnia 14 736,00 m²
Przeznaczenie działki rolna
Standard
Wymiary działki 21,2 x 679 m
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Kamil Szalak

Kamil Szalak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości
Nr licencji: 31000

Napisz wiadomość 8 Ofert

Opis nieruchomości

Lokalizacja

Majdan Krasieniński, gmina Niemce - spokojna, rolnicza okolica z dobrym dojazdem do Lublina.

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,4736 ha, położona w otwartym terenie, idealna pod uprawy lub inwestycję w grunt.

Podstawowe informacje

  • powierzchnia: 1,4736 ha
  • numer działki: 903/2
  • wymiary: ok. 21,2 m x 679 m
  • klasy bonitacyjne: R II, R IIIA, R IIIB
  • dostęp do drogi: zapewniony poprzez służebność przejazdu i przechodu do drogi asfaltowej gminnej

Przeznaczenie (MPZP)

Teren oznaczony jako RP - tereny upraw polowych

Podstawowe przeznaczenie:

  • uprawy rolne
  • ogrody działkowe
  • uprawy ogrodnicze

Najważniejsze ustalenia:

  • brak możliwości budowy nowych budynków poza istniejącymi siedliskami
  • dopuszczalne inwestycje związane z działalnością rolniczą
  • możliwość wyznaczania dróg wewnętrznych i infrastruktury technicznej
  • dopuszczalne tereny zieleni, ścieżki i zagospodarowanie rekreacyjne zgodne z funkcją rolną

Dlaczego warto

  • wysokie klasy gruntów (R II, R III)
  • duża powierzchnia - 1,47 ha
  • ustawny kształt działki