| Symbol oferty | PASJ-GS-370 |
| Powierzchnia | 1 818,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana |
| Standard | |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | nieregularny |
| Woda | w ulicy |
| Dojazd | asfalt |
| Odl. do sklepu [m] | 1 500 m |
| Odl. do szkoły [m] | 3 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 3 500 m |
| Prąd | w ulicy |
Nowy Skrobów – przestrzeń, cisza i wygodna lokalizacja
Szukasz miejsca pod budowę domu, gdzie naprawdę można odpocząć od codziennego zgiełku, a jednocześnie nie tracić kontaktu z miastem? Ta oferta w Nowym Skrobowie to połączenie spokoju, przestrzeni i funkcjonalnej lokalizacji w otulinie pięknego krajobrazu.
Na sprzedaż są trzy działki o powierzchniach:
Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (81MN/U), który ustala:
Cicha, zielona okolica, pozbawiona uciążliwego sąsiedztwa, w połączeniu z dużymi i ustawnymi działkami daje szerokie możliwości realizacji dowolnego projektu. Bliskość mediów sprzyja sprawnej i bezproblemowej budowie, natomiast powstająca w okolicy obwodnica zapewni wygodną komunikację, nie odbierając przy tym spokoju i prywatności.
Skontaktuj się z nami już teraz, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację.
Opiekun oferty
Karol Tkaczyk
tel. 508 692 135
Pasjonaci Nieruchomości
ul. Lubartowska 9/2
20-115 Lublin
Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura – PASJONACI NIERUCHOMOŚCI
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Specjalista ds. Nieruchomości