Dom na sprzedaż Strzyżewice, Osmolice Pierwsze

7 pokoi
140.00 m²
3 778,57 zł/m2
PASJ-DS-384

529 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty PASJ-DS-384
Powierzchnia 140,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 450 m²
Liczba pokoi 7
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana cegła + styropian
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Wymiary działki 30 x 58 x 28 x 48 m
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Rok budowy 1969
Gaz jest
Woda tak
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie panorama
Ogrzewanie gazowe
Umeblowanie nieumeblowane
Alarm tak
Odległość do komunikacji publicznej [m] 10 m
Tarasy taras duży
Prąd w budynku
Kanalizacja szambo
Martyna Sprawka

Martyna Sprawka

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości
Nr licencji: 30727

Napisz wiadomość 24 Ofert

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, położony w miejscowości Osmolice Pierwsze, gmina Strzyżewice.
Dom w stanie do remontu, co pozwala nowemu właścicielowi na pełną aranżację wnętrz według własnych potrzeb i gustu.
 

DANE TECHNICZNE

- Rok budowy: 1969
- Stan budynku: do remontu
Powierzchnia użytkowa domu: ok. 140 m2
- Powierzchnia działki: 1450 m2
- Liczba kondygnacji: 1
- Podpiwniczenie: ok. 65 m2
- Garaż: w bryle budynku
Liczba pokoi: 7
- Materiał budowy: cegła + styropian
- Pokrycie dachu: eternit
- Okna: plastikowe
- Instalacje: elektryczna, wodna, gazowa