Hala na sprzedaż

Niemce, Dziuchów

122281.00 m²
28,62 zł/m2
PASJ-HS-48
Oblicz ratę kredytu

3 500 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty PASJ-HS-48
Powierzchnia 122 281,00 m²
Standard
Wymiary działki 198x610m m
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki lekko nachylona
Kształt działki nieregularny
Gaz brak
Woda na działce
Dojazd droga szutrowa
Otoczenie zabudowa mieszana
Pierwsza linia brzegowa tak
Paweł Nastaj

Paweł Nastaj

Ekspert ds. Nieruchomości
Nr licencji: 27675

Napisz wiadomość 2 Ofert

Opis nieruchomości

Pasjonaci Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować Państwu jedyną w swoim rodzaju  nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami gospodarczymi przeznaczonymi pod realizację funkcji produkcyjno-usługowych dla rolnictwa. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Dziuchów, gmina Niemce (powiat Lubelski).

Nieruchomość na sprzedaż o powierzchni 122 281 m² (12,22 hektara) usytuowana jest w drugiej linii zabudowy, ogrodzona z dojazdem własną drogą wewnętrzną  z bezpośrednim zjazdem z oświetlonej asfaltowej drogi powiatowej. Działka ma również dojazd z drugiej strony udziałową gruntową drogą wewnętrzną od utwardzonej drogi gminnej.

Prezentowany teren w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jest symbolem MR – ok 6300m2 w części posadowienia budynków, oraz reszta terenu objęta symbolem RP- tereny upraw polowych

Warunki zabudowy na terenie MR: Zabudowa zagrodowa z dopuszczeniem do zabudowy jednorodzinnej MN. Dodatkowo plan dopuszcza dla tej części terenu funkcję usług publicznych oraz komercyjnych. Dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych. U – teren usług komercyjnych z podstawowym przeznaczeniem gruntów między innymi pod obiekty handlu detalicznego i hurtowego, obiekty gastronomii, rzemiosła nieuciążliwego, skup złomu.

Warunki zabudowy na terenie Rp – Uprawy polowe  z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod: uprawy polowe, ogrody działkowe, uprawy ogrodnicze. Dopuszcza się lokalizacje ferm hodowlanych, które ze względu na uciążliwość nie mogą być lokalizowane w zwartej zabudowie.

Klasa bonitacyjna gruntu: RII, RIIIA, RIIIB, RIVA

ZABUDOWANIA:

Budynek gospodarczy w kształcie litery L – budynek o powierzchni zabudowy 816m2, jednokondygnacyjny z 1973r.  wymurowany z cegły na fundamentach, na podłodze wylewka. W skład budynku wchodzą garaże, pomieszczenia socjalne oraz magazynowe.

Chłodnia – o powierzchni 390m2 wykorzystywana do przechowywania owoców z izolacją poliuretanową wyposażona w agregaty do chłodzenia lub grzania. Na podłodze wylewka przemysłowa, Chłodnia wykonana z konstrukcji stalowej bez trwałego połączenia z gruntem.
Wykonana dodatkowo instalacja alarmowa oraz system monitoringu.

Dostępne media:

- prąd – doprowadzona do budynków linia niskiego napięcia bezpośrednio z transformatora,

- woda – w budynku,

- kanalizacja – w fazie projektowej z możliwością podłączenia,

- światłowód – w drodze asfaltowej,

Lokalizacja:
Nieruchomość usytuowane są na płaskim terenie. Miejscowość Dziuchów położona jest około 10 km od granic Lublina. Dojazd do miasta zajmuje 15 minut samochodem. Okolica jest cicha i spokojna bez uciążliwości. W pobliżu znajdują się budynki mieszkalne, oraz gospodarstwa sadownicze. W odległości 4km od nieruchomości jest w trakcie realizacji węzeł odcinka drogi ekspresowej S19 Via Carpatia, dzięki któremu jeszcze szybciej będzie można dojechać do nieruchomości z każdej strony kraju. Niepowtarzalnym walorem oferowanej nieruchomości jest areał działki wynoszący ponad 12 hektarów co czyni ją jedyną ofertą sprzedaży na rynku w tak bliskiej lokalizacji miasta wojewódzkiego.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia domu jednorodzinnego o powierzchni zabudowy 210m2 na działce z wieloletnimi nasadzeniami o powierzchni 56 arów.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Opiekun oferty
Paweł Nastaj
tel. 500-502-310

Pasjonaci Nieruchomości
ul. Lubartowska 9/2
20-115 Lublin

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 27675

Lokalizacja nieruchomości

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Ekspert ds. Nieruchomości

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
26 3
Niepoprawny wynik